Darmow gry mmo
Strona Główna Polecane gry Kontakt
Wolni Farmerzy

Wolni Farmerzy

wMMO.pl / gry na przeglądarke / Wolni Farmerzy
Wolni Farmerzy

Opis gry

Wolni Farmerzy

Gra Wolni Farmerzy jest darmową grą online z kategorii symulacja gospodarcza, w której przyszli wolni farmerzy z całego świata mają możliwość prowadzić swoje własne ekologiczne ranczo! Jak to na każdej farmie bywa, rozkręcanie interesu rozpoczyna się od karczowania pola pod uprawę i radosnego zasiewania żyznej ziemi różnego rodzaju warzywami i owocami. Oprócz uprawy pól wszyscy wolni farmerzy mają również w naszej ciekawej gierce online możliwość hodowania kilku gatunków zwierząt gospodarczych takich jak kury, owce i krowy, rozbudowy pomieszczeń gospodarczych w celu zakupu nowych zwierząt, a także budowy prywatnych zakładów do przetwarzania własnych produktów w ser, majonez, cukierki i temu podobne.

To jednakże dopiero początek wielkiej przygody w naszej darmowej grze na przeglądarkę, gdyż w okolicznej osadzie El Farmado można na targu spotkać innych wolnych farmerów i zaoferować im online do sprzedaży swoje wysokiej jakości produkty. Pospiesz się farmerze! W naszej pozytywnej gierce online czekają na Ciebie 37 rodzajów roślin, 6 rodzajów budynków do hodowli zwierząt, 5 rodzajów budynków do przetwarzania produktów zwierzęcych, 21 miejsc przeznaczonych pod zabudowę lub uprawę roślin, 45 możliwych poziomów oraz wiele questów, które możesz wykonywać indywidualnie lub wraz z innymi członkami klubu farmera!.

Uważasz, że masz za mało doświadczenia w prowadzeniu własnego gospodarstwa oraz robieniu interesów i nie sprostasz wyzwaniu?! Nic prostszego niż spróbować i przekonać się na własnej skórze, że świat darmowych gier online zamieszkany przez wolnych farmerów jest kolorowy, pozytywny i przejrzysty oraz że poznasz w nim wielu nowych przyjaciół! Wolni farmerzy są sieciową grą na przeglądarkę i możesz w nią grać bez konieczności zakupu i instalacji jakiegokolwiek dodatkowego oprogramowania! Gra która fascynuje miliony użytkowników!

opis pochodzi z http://www.wolnifarmerzy.pl/

Graj teraz za DARMO

Informacje o grze Wolni Farmerzy

Galeria

   Jest to najnowszy symulator farmy bardzo wyczekiwany przez fanów. Pobierz Farming Simulator 17 na PC i zbuduj farmę jakiej pragniesz!

   symulatorypc.pl

   farming simulator pc kolejna odsona jednego z najpopularniejszych cyklw symluatorw tytu ponownie pozwala wcieli si w rolnika zajmujcego

   symulatorfarmy.eu

Inne Gry na przeglądarke

Wolni Farmerzy

My Fantastic Park

Typ gry : Gra na przeglądarke

Wolni Farmerzy

The Settlers Online

Typ gry : Gra na przeglądarke

Wolni Farmerzy

My Free Circus

Typ gry : Gra na przeglądarke

Wolni Farmerzy

Travian

Typ gry : Gra na przeglądarke

Wolni Farmerzy

Hero Zero

Typ gry : Gra na przeglądarke

Seriws o grach przeglądarkowych i nie tylko!

Portal poświęcony gromadzeniu jak najlepszych gier mmo.Kategorie gier to: gry przeglądarkowe, gry mmo, gry mmorpg a także gry typu moba i gry do pobrania. 21