facebook

Gra Anno Online

Anno Online Anno Online Anno Online Anno Online
OPIS GRY
UDOSTĘPNIJ
Anno Online to gra przeznaczona do zabawy w dowolnej przeglądarce internetowej. Gra została przygotowana w technologii flash. Za tytuł odpowiedza niemieckie studio Blue Byte.

Autorzy przygotowali skomplikowaną mechanikę ekonomiczną, dzięki czemu najważniejsza warstwa Anno Online nie różni sie od regularnej serii. Zadaniem gracza jest budowa i rozwój miast w epoce stylizowanego średniowiecza, a także dbanie o rozwój handlu surowcami i płodami rolnymi, by zaspokoić potrzeby mieszkańców. W tym celu niezbędne jest założenie miasta na pierwszej wyspie, która jest identyczna dla wszystkich użytkowników gry. Dopiero wraz z rozwojem i budową stoczni następuje eksploracja i ekspansja na inne lądy za pomocą flotylli statków. Jedna osoba może kontrolować maksymalnie dziewięć wysp.

Do dyspozycji gracza jest sto dwadzieścia różnego rodzaju budynków, a każdy z nich posiada tzw. strefę wpływów. Pozwala to na dokładne planowanie rozbudowy miasta i ułatwia reagowanie na potrzeby mieszkańców. W sumie, każde z miast może składać się nawet z ośmiuset budynków.


Poleć znajomemu tą gre:


FanPage Polub nas ;)


Podobne gry z kategorii : Strategiczne

Terra Militaris

My Lands

Khan Wars

Travian

Goblin Keeper

Zobacz komentarze graczy, opinie ...
Jak oceniasz grę Anno Online:

Ocena: 6.0/10 (118 Głosów)

opis pochodzi ze strony:

Zagraj w darmową grę Anno Online !

Tagi :    gra Anno Online strategia anno gra anno