Darmow gry mmo
Strona Główna Polecane gry Kontakt
Warface

Warface

wMMO.pl / gry do pobrania / Warface
Warface

Opis gry

Warface

Warface i Blackwood stają twarzą w twarz w intensywnych rozgrywkach w trybie versus. Możliwość wystawienia aż do ośmiu graczy po każdej stronie zapewnia wartką akcję! W każdym momencie gry możesz zmienić swoją rolę, tak aby zwiększyć swoją wydajność na polu walki.

Połącz siły z przyjaciółmi, aby zniszczyć wrogów. Warface oferuje unikalny tryb współpracy, w którym maksymalnie pięciu graczy na raz może stawiać czoła oddziałom Blackwood na całym świecie. Gra codziennie oferuje nowe wyzwania i premie, dając graczom coś, o co warto walczyć niezależnie od ich poziomu w grze!

Warface oferuje graczom cztery klasy żołnierzy, posiadające odmienne i specyficzne umiejętności oraz możliwości taktyczne: Strzelca, Sanitariusza, Inżyniera i Snajpera.>br>
Świat, który desperacko próbuje się podnieść po dziesięcioleciach zniszczeń, ran zadanych przez najgłębszy i najdłuższy upadek ekonomiczny, jaki odnotowano we współczesnej historii – recesję, która zachwiała nawet najsilniejszymi tożsamościami narodowymi i ideałami moralnymi.Coraz mniejszy odsetek potężnych osób sprawuje kontrolę nad coraz to większym odsetkiem globalnego bogactwa. By stawić czoła zagrożeniom wobec swoich komplikujących się interesów, „późny kapitalizm” otacza swoje wieże z kości słoniowej grubymi murami, systemami obronnymi i bezgraniczną potęgą Blackwood.

opis pochodzi z https://wf.my.com/pl/game/

Graj teraz za DARMO

Informacje o grze Warface

Galeria

      Naszą agencję reklamową ROD z Lublina, charakteryzują krótkie terminy realizacji projektów. Dzięki nam wielu klientów osiągnęło swój sukces.

      reklama-lublin.pl

Inne Gry do pobrania

Warface

Aion

Typ gry : Gra do pobrania

Warface

Fortnite

Typ gry : Gra do pobrania

Warface

Heavy Metal Machines

Typ gry : Gra do pobrania

Warface

Skill Special Force 2

Typ gry : Gra do pobrania

Warface

Elsword

Typ gry : Gra do pobrania

Seriws o grach przeglądarkowych i nie tylko!

Portal poświęcony gromadzeniu jak najlepszych gier mmo.Kategorie gier to: gry przeglądarkowe, gry mmo, gry mmorpg a także gry typu moba i gry do pobrania. 21