Darmow gry mmo
Strona Główna Polecane gry Kontakt
World of Warships

World of Warships

wMMO.pl / gry do pobrania / World of Warships
World of Warships

Opis gry

World of Warships

Wyczekiwany World of Warships to najnowszy z serii free-to-play, historycznych gier online walki mają być dodane do portfela Wargaming. Statki wojenne najbardziej znanych historii poleceń jest jak budować własną ogromną flotę.Poziom ważnych modułów tech i przygotować dominować oceanów!

Z czterech klas statku, mnóstwo ulepszeń i strategicznie zaprojektowanych środowiskach, działania nigdy się nie kończy. Każdy mecz jest wyjątkowym przeżyciem. Godzin rozgrywki taktycznej strategii, zmrozić krew w żyłach i walki czekają na wszystkich, którzy biorą ster w World okrętów wojennych!

Lotniskowce - statki wielozadaniowego, które dodają stylu rozgrywki RTS do mieszanki. Niosąc cztery typy samolotów (bombowców nurkujących, bombowce torpedowe, harcerzy i Fighters) i zdolność do dowodzenia wielu eskadr w tym samym czasie, przewoźnicy mogą kształtować walkę z nieba.

Destroyers - Lekko opancerzony, ale szybkie, niszczyciele są najszybszym i najbardziej zwrotna dostępne statki. Naczynia te są idealne do polowania okręty wroga, dostrzegając ich do drużyny do celu lub wieje je z wody osobiście. Ich śmiercionośne torpedy mogą szybko wysyłać statek wroga w głąb.

Krążowniki - Łączenie prędkość, zwrotność i siłę ognia, ta klasa jest głównym zagrożeniem na otwartej wodzie, zadając obrażenia albo od masywnych armat i torped. Dodatkowo, działa przeciwlotnicze, które linii swoje talie oferują dobrą linię obrony przed zagrożeniami wysokich lotów.

Okręty - To są wyznaczone "ciężkie hity" Światowego okrętów wojennych. Masywne armaty, grube pancerze i rzędy artylerii przeciwlotniczej ich zabójcze "Triple Threat" w każdej sytuacji.

World of Warships oferuje poziom podpis Wargaming w różnorodności taktycznych z rozbudowy modułów technologii, każdy zaprojektowany z konkretnym celem walki.

Każda bitwa morska to wyjątkowe doświadczenie z wielu map, które zapewniają szereg opcji strategicznych i scenariuszy o wysokie stawki walkach PvP.

Graj teraz za DARMO

Informacje o grze World of Warships

Galeria

      Farby do podłoży betonowych. W sieci sklepów budowlaych, Farby do betonu różnych kolorach, Farby do płotów i posadzek betonowych, doskonała przyczepność do struktury beton

      aksil.pl

Inne Gry do pobrania

World of Warships

Aion

Typ gry : Gra do pobrania

World of Warships

Fortnite

Typ gry : Gra do pobrania

World of Warships

Heavy Metal Machines

Typ gry : Gra do pobrania

World of Warships

Skill Special Force 2

Typ gry : Gra do pobrania

World of Warships

Elsword

Typ gry : Gra do pobrania

Seriws o grach przeglądarkowych i nie tylko!

Portal poświęcony gromadzeniu jak najlepszych gier mmo.Kategorie gier to: gry przeglądarkowe, gry mmo, gry mmorpg a także gry typu moba i gry do pobrania. 21